Hírek/Főoldal
Hírek/Főoldal : Beol 17. forduló

Beol 17. forduló

2012.04.03. 19:51

Kínkeserves bucsai győzelem, nyolc gólig jutott a mezőmegyeri alakulat - ez történt a megyei harmadosztályban.

Szarvasi FC II.—Telekgerendás 3—1 (3—0)
B csoport. Szarvas, 50 néző. V.: Frey. G.: Steigler, Sinka (11-esből), Markovics, ill. Hrabovszki. Jó: Csík, Steigler, Sinka, Markovics, ill. Onáka, Ondos, Aradszky.
Farkas Endre: — A látottak alapján én csak a három pontnak tudok örülni. Belicza János: — Nem tudtuk megtörni a hazaiak győzelmi sorozatát. Szünet után volt egy-két jó megmozdulásunk, és gólt is szereztünk.

Kepenyes György

Mezőmegyer—Kétsoprony 8—1 (3—1)
Kamut, 50 néző. V.: Zsiga Z. G.: Botyánszki, Balogh 2-2, Nagy B., Repa, Vantara (öngól), Piatkó, ill. Dananaj. Jó: Botyánszki, Balogh, Nagy M., Nagy B. Repa, Piatkó, ill. Dananaj.
Nagy András: — Sportszerű csapat ellen, közönségszórakoztató játékkal megérdemelt győzelem. Mazán Zoltán: — Súlyos vereséget szenvedtünk egy jobb erőben lévő csapattól.
Kokavecz László

Kötegyán—Pusztaföldvár 3—3 (2—0)
Kötegyán, 50 néző. V.: Ottlakán. G.: Csíkos 2, Iszáka (11-esből), ill. Gyuricza, Rafael, Szabó R. Jó: Iszáka, Csíkos, Hajdú P., Patka, Kovács L., ill. Tenkes, Rafael, Rárósi, Papp.
Tóth Sándor: — Nagyon jó első félidő után ajándékoztunk oda egy pontot. Jó játékvezetés. Kormányos Antal: — Elismerésem a csapatomnak, a második félidőben szívvel-lélekkel játszottunk.
Mike István

Medgyesbodzás—Kevermes 1—1 (1—0)
Medgyesbodzás, 70 néző. V.: Szabó F. Kiállítva: Tóth G. (Medgyesbodzás, gólhelyzetben letalpalta a vendégek csatárát) a 64. percben. G.: Szivák, ill. Ottlakán J. Jó: Gerda, Deák Zs., Plástyik, ill. Túró S., Pain D., Ottlakán J.
Tóth Gábor: — Gyenge játékvezetés mellett halovány játék, a végén örülhettünk az egy pontnak a lelkes vendégek ellen. Mezei Richárd, Lantos Zoltán: — Küzdelmes mérkőzésen, igazságos pontosztozkodás.
n Győri Ferenc

Kardos-Örménykút—Csárdaszállás 4—2 (2—2)
Kardos. V.: Flinta. G.: Koszti 2, Viszkok, Urbancsok, ill. Hunya, Orovecz T. (11-esből). Jó: Jansik, Kaliczka, Viszkok, Mizik, Cziglédszki, Koszti, ill. Smíri, Hunya, Gábor.
Gombár György: — Két gólt ajándékoztunk a vendégeknek, de főleg a második félidei teljesítményünk garancia volt a sikerhez. Kocsis Zsolt: — Sajnos a végjátékban jobb volt a hazai csapat.
G. Gy.

Kamut—Gerendás 1—0 (0—0)
Kamut, 50 néző. V.: Krasznai I. G.: Benyovszki (11-esből). Jó: Bobály, Fulajtár, Braun Z., ill. Németh, Csicsely, Mezőfi.
Gál András: — Egy gólos mérkőzésen most mi találtunk be. Evanics István: — Alacsony színvonalú, csapkodó játék mellett egyik csapat sem érdemelt győzelmet. Rosszindulatú, részlehajló játékvezetés.
G. A.
Békéssámson—Szarvasi LSZK 2—1 (2—1)
Békéssámson, 80 néző. V.: Kunos. Kiállítva: Radics (Szarvas, második sárga lap után) a 70. percben. G.: Farkas L., Kerekes Cs., ill. Czigléczki. Jó: Sibán, Arany, Varga A., Kerekes M., ill. Rattai, Nagy Zs., Czigléczki.
Kerekes Csaba: — Nehéz győzelem, egy szervezetten, jól futballozó csapat ellen. Galáth Pál: — Küzdelmes, de sportszerű mérkőzésen nem érdemeltünk vereséget.